Update activiteiten ASV augustus 2022 

Beste leden (ASV) Aalster Senioren Vereniging , 

Wij zijn weer volop begonnen en willen nu ’t Hazzo weer beschikbaar is onze activiteiten ook uitbreiden.

Zie persbericht in De Schakel van 10 augustus jl : Klik er op om persbericht te openen en te lezen.!

“t Hazzo elke dag open voor senioren

Daarnaast een overzicht van al onze vaste activiteiten 

Activiteiten per week

  • Elke maandagmiddag Koersballen ; Ontmoeten en Creativiteit.
  • Elke dinsdagmorgen Kwiek Beweegroute 
  • Elke woensdagmorgen onder begeleiding sporten  
  • Elke donderdagmiddag Kaarten ( Rikken en Jokeren) met rond 16:30 friet eten.
  • Laatste vrijdag van de maand Bowlen in Valkenswaard 

Volop nieuwe plannen :

Vrijwel alle coronamaatregelen zijn inmiddels opgeheven, maar de regering heeft wel aangegeven, dat het verstandig is, zeker voor kwetsbare groepen om voorzichtig te blijven en toch voorzorgsmaatregelen te nemen.

We gaan kaarten en kienen tegen betaling beschikbaar stellen voor alle ouderen. Dit is overlegd met de huidige deelnemers.

Verder willen we van ’t Hazzo een ontmoetingsruimte maken waar senioren altijd terecht kunnen voor een praatje, een kop koffie, een maaltijd en informatie. Om dit mogelijk te maken is de inzet van vrijwilligers nodig. Wij doen een beroep op mensen om dit project te begeleiden, activiteiten te organiseren en lunches klaar te maken. Ook als u iets wilt doen maar niet weet wat kom dan praten. Inlichtingen en suggesties bij Bert Baselmans, tel. 040-2220062.

Er gaat dus van alles gebeuren en wellicht ook veranderen.

Volg de agenda op de website en de activiteiten die vermeld worden in de maandelijkse nieuwsbrief.